View all jobs

Office/Operation Manager

Warszawa, Mazowieckie
Team Connect to wiodący polski dostawca IT w obszarze nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów. Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania opartego na Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backend, frontend i mobile.

Aktualnie szukamy kandydatów / kandydatek z doświadczeniem w pracy jako Office Manager/ Operations Specialist/Asystent Zarządu/Administration Specialist, do naszej siedziby w Warszawie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za procesy administracyjne w firmie, zarządzanie biurem oraz za utrzymywanie dobrego wizerunku firmy.

Wynagrodzenie:

B2B: 5.500-7.500 netto + Vat
Umowa o pracę: 5.000-6.800 brutto

Kluczowe cele:
  1. Efektywne zarządzanie biurem i administracją
  2. Wsparcie Zarządu i pracowników w wykonywaniu codziennych obowiązków
  3. Wdrażanie i optymalizowanie procesów administracyjnych
Zakres obowiązków:
  • planowanie, organizowanie i kontrolowanie procesów administracyjnych
  • współpraca z biurem księgowym, w tym przygotowywanie rozliczeń i zestawień, nadzorowanie zleconych spraw
  • współpraca z kancelarią prawną oraz nadzorowanie zleconych spraw
  • odpowiedzialność za obieg i archiwizację dokumentów
  • planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura
  • zapewnienie sprawnego i efektywnego funkcjonowania całego biura
  • załatwianie spraw urzędowych
  • dbałość o wizerunek firmy
Wymagania:
  • doskonała organizacja pracy
  • duża samodzielność w działaniu oraz umiejętność znajdowania rozwiązań
  • precyzyjność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Office Managera/Administration Specialist lub podobnym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie
  • biegła znajomość języka polskiego
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Office 365 (Excel, Word, Sharepoint, Teams)
  • wykształcenie wyższe (mile widziane w dziedzinie zarządzania, administracji, ekonomii lub prawa)
  • efektywne zarządzanie współpracą z dostawcami usług
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania trafnych decyzji
  • umiejętność radzenia sobie z presją czasu i stresem
  • wysoka kultura osobista
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe w pracy dla firm z branży IT
Oferujemy:
  • miłą atmosferę
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • formę współpracy: B2B/Umowa o pracę
  • pakiet benefitów: lekcje angielskiego, kartę Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie
  • bezpłatny parking
  • możliwość rozwoju w firmie z branży IT

More Openings

Java JBOSS Developer
Salesforce Developer
.NET Developer
Java Developer
DevOps Engineer

Powered by