View all jobs

Analityk finansowy

Warszawa, Polska

KIM JESTEŚMY?

  • Wiodącym polskim dostawcą usług IT w obszarze nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.
  • Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania opartego na Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backend, frontend i mobile. Naszą misją jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i umożliwienie utalentowanym ludziom pracy nad ciekawymi projektami.
  • Jesteśmy również certyfikowanym partnerem Salesforce.

Poszukujemy: Analityka finansowego
Ogłoszenie ważne od  25.09.2021 do 18.10.2021

Opis stanowiska:

  • aktywna współpraca z wewnętrznymi Kontraktorami,

  • samodzielne tworzenie budżetów i prognoz dla portfeli nabytych na różnych rynkach,

  • samodzielne określanie wielopoziomowych celów operacyjnych,

  • sporządzenie, analiza i raportowanie wyników działania firmy za miesiąc, kwartał, półroku, rok,

  • samodzielne sporządzenie raportów na potrzeby zarządu firmy,

  • przygotowywanie prognoz dla projektów inwestycyjnych,

  • przedstawianie wniosków i rekomendacji dotyczących  budżetowania oraz analizy , forecast, cash flow, bilans,

  • opracowywanie i analiza wskaźników rentowności projektu,

  • ocena  i szacowanie ryzyka przedsiębiorstwa

  • udział  w sporządzeniu sprawozdania finansowego,

  • sporządzanie raportów i analiz finansowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, księgowość),

  • doświadczenie w pracy związanej z kontrolingiem, analizą finansową, nie mniej niżeli 4 lata na danym stanowisku warunek konieczny,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, polskiego, rosyjskiego, ukraińskiego warunek konieczny.

  • Bardzo dobra znajomość przepisów księgowości prawa ukraińskiego,

  • dobra znajomość płana kont księgowości, przepisy księgowości prawa polskiego  warunek konieczny,

  • wysokie umiejętności  w zarządzaniu administracją biura  warunek konieczny,

  • umiejętność procesowego myślenia oraz wyróżnienie głównych wskaźników rętowności projektów,

  • wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne,

  • dobra organizacja pracy, dokładność i systematyczność,

  • bardzo wysoka praktyczna znajomość MS Excel oraz MS SQL, Power BI, PowerPoint, Power Query, Power Pivot.

  • wysokie umiejętności  w zarządzaniu administracją biura

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • pracę w międzynarodowych zespołach,

  • ruchome godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • atrakcyjne cenowo ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny,

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport),

  • parking dla rowerów i samochodów,

  • możliwość uzyskania atrakcyjnego bonusu w programie poleceń pracowniczych.

More Openings

Java JBOSS Developer
Salesforce Developer
.NET Developer
Java Developer
DevOps Engineer

Powered by