View all jobs

HR Manager

Warszawa, Mazowieckie
KIM JESTEŚMY?
  • Wiodącym polskim dostawcą usług IT w obszarze nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.
  • Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania opartego na Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backend, frontend i mobile. Naszą misją jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i umożliwienie utalentowanym ludziom pracy nad ciekawymi projektami.
  • Jesteśmy również certyfikowanym partnerem Salesforce.

Aktualnie  do naszego wewnętrznego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Manager

Gdzie? Warszawa, Mokotów (częściowo zdalnie)
Stawka: 8.000-12.000 zł. netto/ B2B
7.000-11.000 zł.brutto/ Umowa o pracę

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI:
  • Kreowania polityki personalnej oraz rekomendowanie najlepszych rynkowo rozwiązań dopasowanych do potrzeb firmy.
  • Wsparcie biznesu w rozwiązaniu trudnych sytuacji w obszarze HR, poprzez wspólne wypracowywanie planu działania.
  • Bieżąca komunikacja z pracownikami w zakresie prawa pracy, urlopów, wynagrodzeń oraz rozwijanie wewnętrznych narzędzi komunikacji (intranet/newsletter)
  • Realizacja procesu preonboardingu i onboardingu.
  • Diagnoza potrzeb szkoleniowych pracowników oraz przygotowanie i wdrażanie planów rozwoju kompetencji.
  • Wsparcie Zarządu w zakresie spraw pracowniczych, zarządzania zmianą, motywacji, organizacji pracy oraz eventów firmowych.
  • Tworzenie, zarządzanie oraz kontrola nad realizacją budżetu personalnego.
  • Tworzenie raportów i zestawień dotyczących działu oraz monitorowanie realizacji bieżących zadań (plan zatrudnienia, plan wynagrodzeń, plan szkoleń);
  • Administrowanie dokumentacją kadrową: umowy, aneksy, wnioski urlopowe. etc.;
  • Inne zadania wynikające z charakteru zajmowanego stanowiska.

JEŚLI MASZ:
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku podobnym zakresie zadań;
  • Doświadczenie we wdrażaniu polityki HR oraz wewnętrznych procedur (systemy motywacyjne, plany komunikacji ,plany rozwojowe) – mile widziane w branży IT;
  • Posiadasz dojrzałość biznesową oraz dobre rozumienie zasad funkcjonowania i organizacji firm;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, zarządzanie);
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne;
  • Samodzielność, terminowość i skrupulatność to Twoje atuty w wykonywanych obowiązkach;
  • Znasz przepisy prawa pracy;
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Znasz język angielski w mowie i w piśmie na poziomie minimum B2 (warunek konieczny)

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA😊

OFERUJEMY:
  • Umowa B2B/umowa o pracę;
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie);
  • Komfortowe biuro tuż obok linii metra, z tarasem i leżakami;
  • Przyjazną atmosferę i zespół 😊;
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Niezbędny sprzęt i narzędzia ułatwiające wykonywanie pracy;
  • Możliwość pracy częściowo zdalnie;

More Openings

Java JBOSS Developer
Salesforce Developer
.NET Developer
Java Developer
DevOps Engineer

Powered by