View all jobs

Java Developer

Warszawa, Polska
Team Connect jest wiodącym polskim dostawcą rozwiązań IT w nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania opartego na metodach Agile i DevOps. Od etapu analizy do wdrożenia. Tworzymy aplikacje backendowe, frontendowe i mobilne. Jesteśmy również certyfikowanym partnerem Salesforca

Szukamy Java Developerów do projektu w branży telekomunikacyjnej.

Seniority: Mid/Senior
Likalizacja: Zdalnie lub Kraków, Rzeszów, Tarnów (preferowany Kraków)
Salary: 19.000 - 25.000 zł netto +Vat/miesiąc, B2B

Zadania:
  • Projektowanie i implementacja integracji systemu z innymi systemami operatorów telekomunikacyjnych
  • Integracje po protokołach Rest, Soap, czasem inne
  • Programowanie głównie w Java
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
Wymagania:
  • Java, Apache Camel, Kafka, Rest Api, http, Linux, Elastic search, Docker, Kubernete
  • Scala jest mile widziana
Oferujemy:
  • Długoterminowa współpraca
  • Pakiet benefitów – Multisport card, medical care & life insurance
  • Budżet szkoleniowy
  • Lekcje języka angielskiego

More Openings

Java JBOSS Developer
Konsultant 180 (IT REKRUTER)
PHP Developer
Salesforce Developer

Powered by