View all jobs

Dyrektor Sprzedaży

Warszawa, Mazowieckie

KIM JESTEŚMY?
  • wiodącym polskim dostawcą usług IT w obszarze nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.
  • Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania opartego na Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backend, frontend i mobile. Naszą misją jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i umożliwienie utalentowanym ludziom pracy nad ciekawymi projektami.
  • Jesteśmy również certyfikowanym partnerem Salesforce.

Aktualnie do naszego wewnętrznego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor Sprzedaży, która w sposób strategiczny będzie tworzyć wewnętrzne procesy i kluczowo wpływać na koordynownie ich.

Gdzie? Warszawa, Mokotów

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI:
  • Aktywne tworzenie strategii sprzedaży w obszarze B2B i realizacja celów z nich wynikających;
  • uruchamianie nowych kanałów sprzedaży;
  • kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży, w tym przygotowywanie prezentacji sprzedażowych, ofert, prowadzenie spotkań biznesowych oraz koordynacja procesu negocjacji i podpisywania umów;
  • zarządzanie i rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym Zespole sprzedażowym - coaching, mentoring;
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi kluczowymi Klientami;
  • współpracę z Zarządem oraz z pozostałymi działami firmy;
  • optymalizacja działań sprzedażowych:
    • analiza działań sprzedażowych,
    • eliminowanie nieefektywnych działań i zastępowanie ich działaniami efektywnymi;
  • dbanie o wysoką jakość dostarczanych klientom rozwiązań i ich zgodność z potrzebami klienta;
  • dbanie o aktualność systemu CRM, wpisywanie raportów, notatek, statusów, zapotrzebowań, opisów klientów;
  • współpraca z Działem IT oraz Działem Rekrutacji w zakresie realizacji wspólnych projektów.

JEŚLI MASZ:
  • Wykształcenie wyższe (preferowana Informatyka i ekonomia);
  • min. pięcioletnie doświadczenie w sprzedaży usług wytwarzania oprogramowania dla sektora B2B;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym;
  • umiejętność budowania długofalowych relacji;
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętności negocjacyjne;
  • jesteś osobą samodzielną, zaangażowaną i entuzjastyczną;
  • masz bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • prawo jazdy kat. B.

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA😊

Mile widziane:
  • doświadczenie w mapowaniu procesów sprzedażowych w systemach CRM (preferowany Salesforce)

OFERUJEMY:
  • Umowa B2B/umowa o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny;
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie);
  • wiele ciekawych wyzwań;
  • komfortowe biuro tuż obok linii metra;
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń;
  • niezbędny sprzęt i narzędzia ułatwiające wykonywanie pracy;
  • przyjazny zespół;
  • możliwość pracy częściowo zdalnie;
  • firmową łódkę na Mazurach oraz apartament w Austrii.😊

More Openings

Project Manager
Marketing Manager

Powered by