View all jobs

IT Help Desk (I i II linia wsparcia)

WARSZAWA, Polska
Team Connect jest wiodącym polskim dostawcą rozwiązań IT w nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania opartego na metodach Agile i DevOps. Od etapu analizy do wdrożenia. Tworzymy aplikacje backendowe, frontendowe i mobilne.

Aktualnie poszukujemy: IT Help Desk (I i II linia wsparcia)

Seniority: Junior
Localizacja:  Warszawa/Kraków

Zadania:
  • prace w I linii wsparcia, zadania administracyjne i rozliczeniowe w ramach prac zespołu
  • analizowanie i reagowanie na zgłoszenia użytkowników poprzez przekazywanie zadań i zleceń w ramach zespołu helpdesk
  • raportowanie do Kierownika Działu IT
  • zakupy sprzętu informatycznego
  • utrzymanie dobrych relacji z użytkownikami oraz dostawcami usług i sprzętu
  • realizowanie zgłoszeń za pośrednictwem platformy ServiceDesk i telefonicznie
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesów wykonywanych przez helpdesk

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (zaocznych) na kieruneku: Informatyka
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży IT
  • umiejętność pracy wielozadaniowej pod presją czasu
  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność priorytetyzacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • Długofalową współpracę
  • Pakiet benefitów- kartę multisport, przywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Budżet szkoleniowy
  • Pomoc w kwestiach księgowych przy prowadzeniu/zakładaniu firmy
  • Indywidualne wsparcie dedykowanego opiekuna firmy

More Openings

Project Manager
Dyrektor Sprzedaży
Marketing Manager

Powered by