View all jobs

IT Infrastructure manager

Warszawa, mazowieckie
Team Connect jest wiodącym polskim dostawcą rozwiązań IT w nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania opartego na metodach Agile i DevOps. Od etapu analizy do wdrożenia. Tworzymy aplikacje backendowe, frontendowe i mobilne.

Aktualnie poszukujemy: IT Infrastructure Senior Administrator/ Coordinator/ Manager

Seniority: Senior
Localizacja: Kraków/Warszawa

Zadania:
  • Administrowanie serwerami Windows Server 2012 R2 / 2016.
  • Administrowanie oprogramowaniem stosowanym do wirtualizacji - VMware i Hyper-V.
  • Administrowanie siecią informatyczną LAN, WAN
  • Optymalizowanie pracy systemów w zakresie wydajności i wykorzystania zasobów.
  • Czynne budowanie architektury systemów.
  • Współuczestniczenie w projektowaniu nowych rozwiązań technicznych i standardów obowiązujących w firmie.
  • Uczestnictwo we wdrażaniu ciekawych inicjatyw w organizacji.
  • Dbanie o przestrzeganie zasad polityki bezpieczeństwa systemów i danych.
  • Monitorowanie i podnoszenie poziomu zabezpieczeń systemów IT.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.
  • Administrowanie środowiskiem antywirusowym z wykorzystaniem centralnego serwera zarządzającego
  • Administrowanie kopiami bezpieczeństwa Serwerów Windows i plików użytkowników
  • Administrowanie środowiskiem bazodanowym MS SQL, ORACLEi ich kopiami zapasowymi

Oczekiwania:
  • 5-10 lat doświadczenia w zakresie administracji systemami IT
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux, MS Windows w tym Hyper-V
  • Wiedzy z zakresu Active Directory w tym m.in. DNS, DHCP, WSUS, Wiedza z zakresu zarządzania serwerami plików File Server
  • Mile widziane podstawy sieci i protokołów sieciowych
  • Znajomość Powershell
  • Znajomość środowisk bazodanowych MS SQL, ORACLE
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i staranność w działaniu
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość środowiska wirtualizacyjnego VMware Vspahre 5/6
  • Mile widziana wiedza z zakresumacierzy dyskowych i dysków sieciowych typu NAS
  • Znajomość narzędzi do wykonywania backupów
  • Doświadczenie w zarządzaniu elementami infrastruktury
  • Znajomość zagadnień i narzędzi związanych z monitorowaniem infrastruktury IT, np. Zabbix.
  • Ścisła współpraca z Działem Bezpieczeństwa IT

Oferujemy:
  • Długofalową współpracę
  • Pakiet benefitów- kartę multisport, przywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Budżet szkoleniowy
  • Pomoc w kwestiach księgowych przy prowadzeniu/zakładaniu firmy
  • Indywidualne wsparcie dedykowanego opiekuna firmy

More Openings

Project Manager
Dyrektor Sprzedaży
Marketing Manager

Powered by