View all jobs

IS Manager/ IS Project and Proces Manager

Warszawa, mazowieckie
Team Connect jest wiodącym polskim dostawcą rozwiązań IT w nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania opartego na metodach Agile i DevOps. Od etapu analizy do wdrożenia. Tworzymy aplikacje backendowe, frontendowe i mobilne.

Aktualnie poszukujemy: IS Manager/ IS Project and Proces Manager

Seniority: Mid
Localizacja: Kraków/Warszawa

Zadania:
  • Zarządzanie portfelem systemów i aplikacji businessowych
  • Zarządzanie zespołem Product Ownerów, System Ownerów oraz System Administratorów
  • Aktywne wsparcie businessu zarówno w nowych projektach, wdrożeniach jak i w procesach BAU
  • Zarządzanie projektami IT/IS zgodnie z zakresem, harmonogramem i budżetem projektu
  • Zarządzanie zmianami w systemach oraz priorytetami wdrożeń
  • Koordynowanie pracy członków zespołu, definiowanie elementów/zadań do wykonania razem z zespołem, monitorowanie realizacji zadań, wprowadzanie zmian
  • Bieżącą analizę ryzyka związanego z realizacją danego projektu i zarządzanie zmianą
  • Prowadzenie bieżących spotkań statusowych wraz z liderami zespołów projektowych
  • Dbałość o efektywną komunikację
  • Wsparcie w przygotowywaniu specyfikacji oraz wycen dla rozwiązań IT
  • Zarządzanie portfelem podwykonawców i partnerów
  • Prowadzenie raportów podsumowujących

Oczekiwania:
  • Min. kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów aplikacyjnych i integracyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu dostawcami systemów i aplikacji
  • Wiedzy z zakresu zarządzania projektami w tym praktycznej znajomości zwinnych metod pracy - Agile, Scrum, PMI
  • Skrupulatności i systematyczności w działaniu,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Nastawienia na cel i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji,
  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone projekty, procesy
  • Umiejętności utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • Kompetencji negocjacyjnych.

Oferujemy:
  • Długofalową współpracę
  • Pakiet benefitów- kartę multisport, przywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Budżet szkoleniowy
  • Pomoc w kwestiach księgowych przy prowadzeniu/zakładaniu firmy
  • Indywidualne wsparcie dedykowanego opiekuna firmy

More Openings

Project Manager
Dyrektor Sprzedaży
Marketing Manager

Powered by