View all jobs

Koordynator I linii Service Desk

Kraków, małopolskie · Information Technology

Team Connect jest wiodącym polskim dostawcą rozwiązań IT w nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania opartego na metodach Agile i DevOps. Od etapu analizy do wdrożenia. Tworzymy aplikacje backendowe, frontendowe i mobilne.

Aktualnie poszukujemy: Koordynatora I linii Service Desk.

Seniority: junior/mid
Localizacja: Kraków

Zadania:

  • koordynacja działań zespołu pierwszej linii wsparcia informatycznego

  • prace administracyjne i rozliczeniowe w ramach prac zespołu

  • analizowanie i reagowanie na zgłoszenia użytkowników poprzez przekazywanie zadań i zleceń w ramach zespołu helpdesk

  • raportowanie do Kierownika Działu IT

  • zakupy sprzętu informatycznego

  • utrzymanie dobrych relacji z użytkownikami oraz dostawcami usług i sprzętu

  • realizowanie zgłoszeń za pośrednictwem platformy ServiceDesk i telefonicznie

  • dbanie o prawidłowy przebieg procesów wykonywanych przez helpdesk

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (zaocznych) na kieruneku: Informatyka

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży IT

  • umiejętność pracy wielozadaniowej pod presją czasu

  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji

  • umiejętność priorytetyzacji zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę

  • Pakiet benefitów- kartę multisport, przywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Budżet szkoleniowy

  • Pomoc w kwestiach księgowych przy prowadzeniu/zakładaniu firmy

  • Indywidualne wsparcie dedykowanego opiekuna firmy

More Openings

Project Manager
Dyrektor Sprzedaży
Marketing Manager

Powered by