View all jobs

Project Manager

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Team Connect jest wiodącym polskim dostawcą rozwiązań IT w nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania opartego na metodach Agile i DevOps. Od etapu analizy do wdrożenia. Tworzymy aplikacje backendowe, frontendowe i mobilne.

Aktualnie poszukujemy: Project Manager

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska:

Zadania:

  • Kompleksowa i terminowa realizacja projektów podjętych przez firmę
  • Nadzór nad kompletnością oraz jakością przekazywanych produktów wchodzących w skład projektu
  • Koordynowanie prac zespołów wewnętrznych zaangażowanych w realizację projektu
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem przez cały okres trwania projektu

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako Project Manager lub na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek techniczny lub ekonomiczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
Mile widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (Prince 2, PMP)
  • Ogólna wiedza techniczna

Oferujemy:

  • Samochód służbowy
  • Długofalową współpracę
  • Pakiet benefitów- kartę multisport, przywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Budżet szkoleniowy
  • Pomoc w kwestiach księgowych przy prowadzeniu/zakładaniu firmy
  • Indywidualne wsparcie dedykowanego opiekuna firmy
  • Niezbędny do pracy sprzęt

More Openings

Dyrektor Sprzedaży
Marketing Manager

Powered by