View all jobs

Asystentka Zarządu

Warszawa, Mazowieckie
Team Connect to wiodący polski dostawca IT w obszarze nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania opartego na Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backend, frontend i mobile. Naszą misją jest sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów i umożliwienie utalentowanym ludziom pracy nad ciekawymi projektami.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie Zarządu w codziennej pracy,
  • Planowanie, organizacja oraz samodzielne zarządzanie kalendarzem spotkań,
  • Przygotowanie prezentacji, pism oraz raportów (również w języku angielskim),
  • Przygotowywanie analiz, zestawień i rozliczeń,
  • Organizacja pracy biura i recepcji,
  • Organizacja efektywnego przepływu informacji oraz zadań pomiędzy działami oraz usługodawcami,
  • Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych,
  • Aktywne wyszukiwanie nowych obszarów, w ramach których można poprawić efektywność pracy biura i zarządu oraz optymalizacja działań,
  • Reprezentowanie firmy przed gośćmi i klientami,
  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych,
  • Aktualizacja baz danych firmy,
  • Zarządzanie dokumentacją i archiwum,
  • Analiza kontraktów,
  • Tłumaczenie dokumentów,
  • Wsparcie w działaniach marketingowych.

Poszukujemy osoby:
  • Operatywnej oraz pełnej pozytywnej energii
  • Posiadającej minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku asystenckim, wspierającym kluczowe osoby w organizacji,
  • Z doskonałą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • Posiadającej dojrzałość biznesową oraz dobre rozumienie zasad funkcjonowania i organizacji firm
  •  Z bardzo dobrą organizacją własnej pracy, a także umiejętnością efektywnego działania pod presją czasu, jak również umiejętnością współpracy z innymi członkami zespołu,
  • Mającej rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielnej, terminowej i skrupulatnej w wykonywanych obowiązkach,
  • Zorientowanej na cel i potrafiącej pracować pod presją czasu,
  • Posiadającej doskonałą znajomością pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Zaznajomionej z zasadami formatowania dokumentów oraz dużym poczuciem estetyki,
  • Zaangażowanej w wykonywane obowiązki, z własną inicjatywą,
  • Z wysoką kulturą osobistą i językową, dobrą prezencją,
  • O pozytywnym nastawieniu do codziennej pracy,
  • Odpowiedzialnej, lojalnej oraz o wysokim poziomem dyskrecji i zaangażowania w sprawy poufne przełożonego oraz organizacji
Mile widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz kodeksu spółek handlowych oraz pracy
Oferujemy:
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport, opiekę medyczną oraz pakiet innych benefitów
  • Komfortowe biuro tuż obok linii metra
  • Bezpieczny i monitorowany parking dla rowerów
  • Strefę bezpłatnego parkowania
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Doskonałe warunki pracy: kuchnia w pełnym wyposażeniem, prysznice, taras z leżakami
  • Niezbędny sprzęt i narzędzia ułatwiające wykonywanie pracy
  • Doskonałą atmosferę pracy, pyszną kawę i owoce
  • Firmową łódkę na Mazurach oraz apartament w Austrii
  • Współpracę z wiodącymi firmami, międzynarodowymi oraz polskimi

More Openings

Senior System Analyst
Full Stack Java Developer
Konsultant 180 (IT REKRUTER)
PHP Developer
HR Manager

Powered by