View all jobs

PHP Developer

Warszawa, mazowieckie · Information Technology
Team Connect is Poland’s leading nearshore and offshore IT provider. Since 2008 we successfully create and develop software for our clients.

We specialize in Agile and DevOps-based software development. From the analysis stage through implementation. We develop backend, frontend, and mobile applications.

We are also a certified Salesforce Partner.

Aktualnie szukamy:

PHP Developera

Lokalizacja: zdalnie

Zadania:
  • Wdrożenie nowej usługi sieci SWIFT, czyli GPI umożliwiającej śledzenie każdej wysłanej przez sieć płatności w jej drodze do odbiorcy poprzez poszczególne banki i wykorzystanie tych informacji
  • Zastąpienie obecnego systemu zarządzania ‘client money’ i migracja do użycia naszego nowego portfela wielowalutowego (event sourced ledger)
  • Stworzenie od postaw nowej wersji ‘silnika płatności’ w podejściu event source’owanym, zastępując część obecnego legacy systemu i umożliwiając pełną automatyzację procesu płatności
  • Wprowadzenie mechanizmu czyszczenia danych przed wysyłką płatności celem ograniczenia potencjalnych zwrotów
  • Usprawnienie mechanizmu rozliczającego płatności
  • Wprowadzenie mechanizmu audit trail do zmian wprowadzanych przez client services do konfiguracji klienta
  • Wprowadzenie zautomatyzowanych potwierdzeń dokonania wymiany walut
  • Wprowadzenie konfigurowalnych limitów transakcji wymiany
Wymagania:
  • Min 3-4 lata komercyjnego doświadczenia
  • PHP 7.1.x + Symfony 3/4
  • phpunit
  • Behat
  • MySQL, PostgreSQL, Mongo,
  • Rabbit, SQS
  • JSON-RPC
  • REST API
  • doświadczenie w braży fintech jest mile widziane
Oferujemy:
  • długofalowa współpraca
  • pakiet benefitów: multisport, opieka medyczna, lekcje angielskiego, ubezpieczenia
  • szeroki wybór projektów

More Openings

PHP Laravel Developer
Linux System Developer
React Native Developer
Developerzy - Golang
Senior Java Developer

Powered by