View all jobs

React Native Developer

Warszawa, Polska
Team Connect to wiodący polski dostawca IT w obszarze nearshore i offshore. Od 11 lat z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.
Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania opartego na Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backend, frontend i mobile. Naszą misją jest sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów i umożliwienie utalentowanym ludziom pracy nad ciekawymi projektami.

Aktualnie, szukamy:

Warszawa/Remote

Zakres obowiązków:
  • uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji mobilnych od etapu zbierania wymagań, przez dobór stosowanych rozwiązań aż do uruchomienia na środowisku docelowym i dostarczeniu dokumentacji technicznej;
  • rozwój aplikacji mobilnej dla platformy Android i iOS z wykorzystaniem technologii React Native;
  • rozwój aplikacji serwisowej dla platformy Android i iOS z wykorzystaniem technologii React Native;
  • utrzymanie istniejących aplikacji i systemów – monitoring, poprawa błędów, optymalizacja;
  • konsultacje technologiczne dla innych członków zespołu.

Nasze wymagania:
  • co najmniej dwa lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych;
  • bardzo dobra znajomość JavaScript ES5/ES6, ReactNative;
  • dobra znajomość platform iOS i Android;
  • doświadczenie w tworzeniu i wrzucaniu wersji do Appstore i Google Play;
  • znajomość narzędzia GitLab lub pokrewne;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym.

Dodatkowym atutem będzie:
  • umiejętności programowania natywnego dla platformy iOS i Android

Co oferujemy:
  • współpraca B2B
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT, w ciekawych i rozwojowych projektach
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Nowoczesne biuro (blisko stacji metra Wilanowska)
  • Bogaty pakiet benefitów: Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie i inne

Please add the following clause: "I consent to the processing of my personal data by Team Connect sp. z o.o. for the purpose of recruitment in accordance with art.6 par.1 lit.a of the Regulation of the European Parliament and of the Council (EU) 2016/679 of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46 / EC (General Data Protection Regulation)".

More Openings

PHP Laravel Developer
PHP Developer
Linux System Developer
Developerzy - Golang
Senior Java Developer

Powered by